deutsch testOkullarımızda yapılması istenen sınavlar her ne kadar dört beceriye dönük olması gerekse de, zaman zaman elde olmayan sebeplerden veya zorunluluklardan dolayı bildiğimiz test usulü sınavlar da yapılmakta.

Öğretmenlerimize fikir vermesi açısından hazırlanmıştır. Test sınavı örnekleri sadece fikir vermek amaçlı olup, harmanlanabilir veya üzerinde bir çok değişiklikler yapılabilir. Her bir test ortalama 20 - 25 sorudan oluşmaktadır. Soru sayılarını artırmak veya azalmak sizlerin elindedir. Bununla birlikte öğrencilerimizin de kendilerini sınavlara hazırlayabilmeleri için bu zengin kaynaktan faydalanmaları kendilerinin yararına olacaktır.  Şimdilik ortalama 200 sorudan oluşan bu sayfadaki soruları çözmek sınava hazırlık için bir fırsattır. İlerleyen günlerde yenilerini ekleyeceğim.

Aşağıda 12. sınıflara ait örnek test sınavlarını bulacaksınız.

9. Sınıflar için burayı, 10. Sınıflar için burayı, 11. Sınıflar için burayı tıklayınız.

 

12. SINIF ALMANCA TEST SORULARI:

Almanca 12. Sınıf Test Yazılı Soruları 1 
Almanca 12. Sınıf Test Yazılı Soruları 2 
Almanca 12. Sınıf Test Yazılı Soruları 3 
Almanca 12. Sınıf Test Yazılı Soruları 4 
Almanca 12. Sınıf Test Yazılı Soruları 5 
Almanca 12. Sınıf Test Yazılı Soruları 6 
Almanca 12. Sınıf Test Yazılı Soruları 7 
Almanca 12. Sınıf Test Yazılı Soruları 8 
Almanca 12. Sınıf Test Yazılı Soruları 9 
Almanca 12. Sınıf Test Yazılı Soruları 10 
 

 

 

 

Copyright © 2011 - 2024 www.safierbas.com Bu sitede yayınlanan bilgi ve belgeler yayıncının izni olmadan kullanılamaz. Siteye gönderilen bilgi ve belgeler iade edilemez, telif hakkı istenemez. Gönderilen ve yayınlanan makale ve dokümanların içeriği ile ilgili yasal sorumluluk gönderene aittir.